Informacije o organizaciji pouka od 18. 5. 2020 za učence 1. triletja

Spoštovani starši,

v ponedeljek, 18. 5., že vsi nastrpno pričakujemo učence 1. triletja. Zavedamo se, da bo potek dela drugačen, kot je bil pred zaprtjem šole. Bomo pa zagotavljali spodbudno in varno učno okolje, seveda pod novimi pogoji, na katere se bomo morali vsi navaditi in jih sprejeti, dokler bodo ukrepi trajali. Ne bojte se – skupaj zmoremo!

Šola bo odprta od 7. ure, s poukom bomo pričeli ob 8. uri. Starši v prostore šole ne vstopate, učence lahko pripeljete do glavnega vhoda. Učenec vstopa v prostore šole sam.

Pouk bo trajal pet šolskih ur, do 12.20. Nato bodo učence prevzeli učitelji OPB in jih odpeljali na kosilo.

Učenci 1. in 2. razreda bodo razdeljeni v dve skupini, kriterij razdelitve je bil zaradi organizacije dela in ukrepov čas odhoda domov. V OPB bodo lahko učenci do 16. ure.

Z dovozi bomo pričeli ob 7. uri, z razvozi 13.15. Učenci, ki bodo prihajali v šolo s šolskim minibusom, potrebujejo v času prevoza masko.

Podrobnejša navodila boste prejeli od razredničark.

Dragi učenci, veselim se ponovnega srečanja z vami.

Suzana Plemenitaš, prof., ravnateljica